Aktualności - Kurs uzupełniający

KURS UZUPEŁNIAJĄCY
(+48) 126524598
Przejdź do treści
Aktualności
Czerwiec 2022
Zjazd XX: 18 - 19 czerwca 2022
Uprzejmie informuję, iż najbliższy, a jednocześnie ostatni zjazd w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 18-19.06.2022.
Sobotnie zajęcia dotyczące rozpadu rodziny, żałoby oraz wyzwań adopcji poprowadzą panie Beata Kicińska oraz Magdalena Krupa.
Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka).
Wszystkie zajęcia odbywać się będą tradycyjnie na terenie Szpitala Babińskiego w budynku 4B (sala wykładowa na I piętrze i sala szkoleniowa na parterze)
Maj 2022
Zjazd XIX: 21 - 22 maja 2022
W nawiązaniu do wcześniej przekazywanych informacji przypominam, iż najbliższy zjazd w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 21-22.05.2022.
Seminarium dotyczące pracy z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (21.05) poprowadzi pani mgr Ewa Sitnik. Te zajęcia (sam sobotni wykład) odbędą się w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie w którym to pracuje prowadząca (ul. Strzelecka 2 - w sali konferencyjnej). Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00. Jest możliwość skorzystania z parkingu zlokalizowanego przy szpitalu - wystarczy przy szlabanie, dzwoniąc domofonem, powołać się na zajęcia kursu.
Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka), tradycyjnie na terenie Szpitala Babińskiego w budynku 4B (sala wykładowa na I piętrze i sala szkoleniowa na parterze).   
W nawiązaniu do poprzednich wiadomości przypominamy o stosowaniu standardowych środków bezpieczeństwa, to znaczy maseczek, dezynfekcji rąk, jak i wietrzeniu pomieszczeń oraz o ewentualnym przesłaniu informacji o pozostawaniu w izolacji lub na kwarantannie nałożonej przez Sanepid.
Kwiecień 2022
Zaległe zajęcia ze Zjazdu 14 (wykład Pani A. Murzyn) w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędą się w formie stacjonarnej w dniu 2 kwietnia. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku 4B (Środowiskowe Centrum Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży) na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie.
Zjazd XVIII: 23 - 24 kwietnia 2022
najbliższy zjazd w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 23-24.04.2022. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku 4B (Środowiskowe Centrum Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży) na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie. Sobotnie zajęcia wykładowe poprowadzi pani mgr Małgorzata Ławniczek. Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (pana Tomasza Ptaka i pani Marzeny Urban).
Marzec 2022
Zjazd XVII: 19 - 20 marca 2022
najbliższy zjazd w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach od 19 do 20.03. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku 4B (Środowiskowe Centrum Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży) na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie. Sobotnie zajęcia wykładowe poprowadzi pani Elżbieta Sala-Hołubowicz. Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00. Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka), również w budynku 4B (sala wykładowa na I piętrze i sala szkoleniowa na parterze).

W nawiązaniu do poprzednich wiadomości przypominamy o stosowaniu standardowych środków bezpieczeństwa, to znaczy maseczek, dezynfekcji rąk, jak i wietrzeniu pomieszczeń oraz o ewentualnym przesłaniu informacji o pozostawaniu w izolacji lub na kwarantannie nałożonej przez Sanepid
Luty 2022
Zjazd XVI: 19 - 20 lutego 2022
najbliższy zjazd w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach od 19 do 20.02.2022. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku 4B (Środowiskowe Centrum Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży) na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie.
Sobotnie zajęcia wykładowe "diagnoza i praca terapeutyczna z osobami z Dysforią płciową" poprowadzi pani Marta Dora. Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00. Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka), również w budynku 4B (sala wykładowa na I piętrze i sala szkoleniowa na parterze).
Styczeń 2022
Zjazd XV: 22 - 23 stycznia 2022
W związku z informacjami o znaczącym wzroście liczby zakażeń w ostatnich dniach zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu zajęć Zjazdu 15 kursu uzupełniającego w dniach 22-23 stycznia 2022r. w formie zdalnej. Linki do zajęć zostały do uczestników rozesłane mailowo.
Zaległe zajęcia pani Agnieszki Murzyn zostaną przeprowadzone się w dniu 2 kwietnia. Forma zajęć (stacjonarnie czy on-line) uzależniona będzie od rozwoju sytuacji epidemicznej.
Grudzień 2021
Zjazd XIV: 18 - 19 grudnia 2021
Niestety z powodu sytuacji pandemicznej najbliższe zajęcia w ramach Zjazdu 14 w dniach 18 - 19 grudnia 2021 r. jesteśmy zmuszeni przeprowadzić w formie zdalnej. Najbliższe zajęcia wykładowo - warsztatowe dotyczące psychoterapii zaburzeń odżywiania poprowadzi pani dr n. med. Agnieszka Murzyn. W niedzielę zajęcia warsztatowo - superwizyjne również w formie zdalnej prowadzone będą tak jak dotychczas w dwóch grupach: pani Marzeny Urban i pana Tomasza Ptaka.
Z powodu choroby Covid-19 w rodzinie osób prowadzących zajęcia wykładowe w sobotę, zajęcia wykładowe zostają odwołane.
Nie byliśmy w stanie przewidzieć takiego rozwoju wypadków, a tym bardziej zapewnić zmiany wykładowcy w tak krótkim czasie.
Będziemy się z Państwem kontaktować w sprawie ustalenia innego dodatkowego terminu wykładu.
Zajęcia superwizyjne odbywają się zgodnie z planem.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Listopad 2021
Zjazd XIII: 20 - 21 listopada 2021
najbliższy zjazd 13 w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 20-21.11.2021r. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku 4B (Środowiskowe Centrum Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży) na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie.
Sobotnie zajęcia wykładowe nt. 1. "Praca z dzieckiem z nieprawidłowo kształtującą się osobowością - ujęcie psychodynamiczne", 2. "Praca z dzieckiem po doświadczeniu traumy - ujęcie psychodynamiczne" poprowadzi pani Urszula Turyna. Zajęcia zaczynają się o godz 9:00. Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka), również w budynku 4B (sala wykładowa na I piętrze i sala szkoleniowa na parterze).
Październik 2021
Zjazd XII: 16 - 17 października 2021
najbliższy zjazd 12 w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 16-17.10.2021r. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku Teatru na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie. Sobotnie zajęcia wykładowe nt. "Psychoterapia  pacjentów z zaburzeniami internalizacyjnymi (zaburzenia lękowe depresyjne, objawy psychosomatyczne)" poprowadzi pan dr Mariusz Kokodyński. Zajęcia zaczynają się o godz 9:00. Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka), również w budynku Teatru (sala główna i boczna).
Wrzesień 2021
Zjazd XI: 18 - 19 września 2021
najbliższy zjazd 11 w ramach Kursu Uzupełniającego z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 18-19.09.2021 r. Szkolenie będzie przeprowadzone w budynku Teatru na terenie Szpitala Babińskiego w Krakowie.
Sobotnie zajęcia wykładowe nt. "Specyficzne zjawiska kliniczne w pracy z pacjentem w wieku rozwojowym oraz jego rodziną - regresja, przeniesienie i przeciwprzeniesienie, projekcyjna identyfikacja i opór" poprowadzi pani mgr Elżbieta Sala. Zajęcia zaczynają się o godz 9:00. Niedzielne zajęcia warsztatowe będą prowadzone w grupach (grupa pani Marzeny Urban i grupa pana Tomasza Ptaka), również w budynku Teatru (sala główna i boczna).
Adres
30-393 Kraków
ul. J. Babińskiego 29
Telefon
kom. 784 302 733
Email
kurs.uzupelniajacy@babinski.pl
polityka prywatności | RODO
polityka prywatności | RODO
Wróć do spisu treści